Doskonały plan biznesowy marketingu internetowego w 4 liniach

Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, mają wyższą historię – w tygodniu pracy wyrósł 6 cali. Są to coraz wyższe historie sukcesu, które sprawiają, że toczę się ze śmiechem. siedem dni i 6 cali … jaki rodzaj rosnącej historii sukcesu jest tego rodzaju? Jaś i fasola? Ponieważ ten rodzaj wzrostu pochodzi tylko z połykania magicznej fasoli! Musisz też naprawdę rosnąć, by rosnąć w dowolnym miejscu od 4 do 5 tygodni i od około 2 cali do kilku cali. Coś jeszcze jest irlandzką książką o historii.

Można było usłyszeć rymowankę o Złotym Jajku i butach lub butach Golden Goose. Jeśli założymy, że Złote Jajo to klienci, którzy będą ci płacić dużo, teraz otrzymasz bieżnię, którą możesz zdobyć, bieżnię, w której być może otrzymasz mniej odszkodowania za jednego klienta, ale dzięki temu, że łatwiej Cię sprzedać. Będą sprzedawać je w ilości, która może was znacznie więcej.

Nie pracowali, aby przyzwyczaić się do nowego sposobu, w jaki klienci osiągają sukces. Mówiąc wprost, właściciele tych organizacji nie są Golden Goose Sneakers, którzy umieszczają swój produkt na właściwych klientach. Tego typu nie sieci. A mówiąc szczerze, większość nie może wydać ani grosza na marketingową energię. Są zbyt zajęci szczypaniem pieniędzy za darmo.

Dowiedz się, kim są Twoi odbiorcy i w jaki sposób wyjaśniają. Nie zakładaj, że zrozumieją żargon używany przez ciebie i twoich współpracowników do omawiania twoich usług. Jeśli spróbujesz używając swojego Golden Goose Starterlangu bez tłumaczenia, zrazisz do siebie pierwszych ludzi, do których chcesz dotrzeć.

Na rynku istnieją “ruchy”, których nie można wytłumaczyć. Szanse konia wydłużają się lub skracają, i bardzo często może to być po prostu dlatego, że syndykat szybko postawi wysokie stawki za jednym razem. Jeden przypadek zdarzył się w moim doświadczeniu we Francji. Niemiecki koń nazywający się “Wild Thing” przybył na tor wyścigowy w Auteuil, mając wyjątkowy rekord w Niemczech (nie znany z wyścigów o wysokiej jakości) i prawdopodobieństwa 15/1. Niewiarygodne szanse z pola 20 koni, możesz uwierzyć. Kiedy obserwowaliśmy, że można to zmienić, Wild Thing pozostał niewzruszony na 15/1 – aż kilka minut tuż przed wyścigiem – gdzie spadł jak bomba. Wild Thing odszedł o 2/1 i wygrał wyścig tak genialnie, że niemal uderzył kolejne konie. Był niesamowity widok.

Jest bardzo mały, że łatwo zauważysz wartość rynkową długu przemysłowego, nie próbując go. Jest więc możliwe, a nawet prawdopodobne, że pomysł Złotej gęsi wybierze sklep.

Niezwykle ważne jest, abyś wywiązał się z obietnicy z początkową sprzedażą. Czy wszyscy mogą, aby odkryć, że są szczęśliwi i zadowoleni z ich pierwszej transakcji z ludźmi.

Są to z pewnością często ludzie, którzy przeskakują z Golden Goose Haus Halleyednej okazji 1, bez faktycznego podążania za niczym. Tego rodzaju przyciąga bezwartościowy szał “Fool’s Gold”, dzięki obietnicom natychmiastowego bogactwa i szybkich pieniędzy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *